Video indirme programı. Android İçin En İyi 7 Video İndirme Programı 2019-05-27

Video indirme programı Rating: 8,5/10 1837 reviews

Android İçin En İyi 7 Video İndirme Programı

video indirme programı

Kurulum Videosu Kurulum videosunda AppStore arama kutucuğuna Vida+ yazmayı unutmayın. Resimleri Video Yapma Programı ile resimlerinizden animasyonlu videolar hazırlayabilir ve videoların arkaplanına müzik dosyaları ekleyebilirsiniz. Chrome eklentilerini kullanmayın, Google çılgına dönüyor Çok sayıda mükemmel Chrome eklentisi var piyasada bu işi görecek ama Google bunları yakından takip ediyor ve kapatıyor. Yukarıdaki bağlantıdan, 9xbuddy sitesine girebilirsiniz. Gerekli değişiklikleri yaptıktan sonra video dosyalarını sisteminizde çözücüsü bulunan formatlara çevirebiliyorsunuz.

Next

En İyi Youtube Video İndirme Programı 2019

video indirme programı

İnternetin tartışmasız hayatımız için önemini artık biliyoruz. Tüm indirme işlemlerini hızlı ve sıkıntısız bir şekilde halleder. VidMate VidMate aracılığı ile kategorilere ayrılmış video sekmelerinden indirme yapabilirsiniz. Videoların hangi platformda oldukları sizi bağlamıyorsa, genel maksatlı bir adet indirme yöneticisi sizin için uygun olacaktır. YouTube'nin ulaştığı bu başarı, sitenin son derece kullanışlı olmasından kaynaklanmaktadır fakat YouTube üzerinden ücretsiz olarak video indirmeye çalıştığınızda bazı sınırlamalarla karşılaşırsınız. Video İndirme Total Files Nasıl Yapılır? İndir - Free Video Downloader ücretsiz bir Chrome uzantısıdır. Direct Video Downloader Küçük boyutu ve rahat çalışması bakımından her bilgisayar için uygun olan program, rahatlık ve hız arayanlar için en mantıklı video indirme programlarından birisi.

Next

🔥 👍 iPhone’a Tüm Sitelerden Ücretsiz Video İndirme Nasıl Yapılır?

video indirme programı

Oynatıcının hemen yanında bir indirme ikonu olacaktır, o ikona tıklayarak videoyu indirebilirsiniz. Download Ninja İnternet İndirme Yöneticisi Güçlü ve iyi tasarlanmış — medya dosyalarını kaydetmek ve dönüştürmek için en iyi indirme yöneticisi , karşıdan yükleme programları arasında nispeten yeni sayılır ve rakiplerine göre daha modern bir görünüme sahiptir. Video oynamaya başladığında sağ üst köşede bir paylaşma ikonu belirecektir. Diğerlerinin Şu an Ne İzlediğini Kolayca Keşfedin Arama fonksiyonu videoları aramada çok daha az zaman harcamanızı sağlayarak sizlere sadece saniyeler içinde daha iyi sonuçlar verebilmek için aramanıza odaklanır. Kestirme, uygulamalarınızla bir veya daha fazla görevi gerçekleştirmenin hızlı bir yoludur. Peki, YouTube video indirme işlemi için en iyi video indirme programı hangisi? Bir nevi zamandan kazandırıcı bir uygulama diyebiliriz. Ne zaman işiniz düşse, sizi hayal kırıklığına uğratmaz.

Next

VSO Downloader

video indirme programı

Dosya sıkıştırma programı olan kullanılan Winrar yazılımı ile birden fazla olan dosyalarınızı tek dosya içerisinde barındırabilirsiniz. Programı görsel olarak özelleştirebiliyorsunuz ve indirdiğiniz videonun format ve kalitesini değiştirebiliyorsunuz. Link aracılığıyla video indirmesi yapmak için çok mantıklıdır. Online ortamda seyrettiğiniz bir videoyu indirmek istediğinizde ne yaparsınız? Ya da internet bağlantısı olmayan bir yere gittiğimizde izlemekten keyif aldığımız videolar için keşke bir yere kaydetseydik diyebiliyoruz. Kullanmak için öncelikle dönüştürme yapacağınız siteyi listeden seçmeniz gerekiyor.

Next

VK'dan Programsız Video İndirme

video indirme programı

Hemen hemen tüm video sitelerinden indirme yapması mümkün. Resimleri Video Yapma Programı ile fotoğraflarınızdan kolaylıkla slayt yapabilirsiniz. Artık sadece içerik yapanların ürettiği videolar haricinde dizi ve film izlemek artık internet üzerinden mümkün. Seçilecek herhangi bir kalite ayarı bulunmuyor. En iyi video indirme programları içinde ikinci sıraya koyduğumuz aTube Catcher'ı denemenizi mutlaka öneririm. Programın sahip olduğu listeleme ve oynatma listesi özellikleri sayesinde YouTube'da kayıtlı olan listelerinizdeki videoları toplu olarak indirebiliyorsunuz ve bunun yanında kullanıcı kanallarında yer alan videoların da liste olarak kabul edilmesi sayesinde direkt olarak bütün bir kanalı da bilgisayarınıza indirebilirsiniz. İndirme programlarını kullanmaya başladığınızda daha önce neden bir indirme yöneticisi kullanmadığınıza şaşırabilirsiniz.

Next

Youtubeden bilgisayara video indirme (Güncel)

video indirme programı

Bu işi yapacak çok sayıda alternatif var web ortamında. Foto2Avitanıtım sunumları, slayt gösterileri hazırlayabileceğiniz ücretsiz bir programdır. İndirmek istediğiniz YouTube videosunun sayfa linkini kopyalayarak program üzerindeki bölüme yapıştırmanız yeterli. Hatta SoundCloud adresinden müzik dahi indirebilmektedir. Genelde en düşük çözünürlüklü indirme bağlantıları, 9xbuddy tarafından listenin en başına konmaktadır.

Next

En İyi Ücretsiz İndirme Yöneticisi Programları 2019

video indirme programı

X işaretine tıklayın ve reklamı kapatın. Animasyonlu Video Yapma Programı özellikleri: — resim dosyaları ile videoları oluşturabilir — resim dosyalarına animasyon eklenebilir — eklenen resimlerin sırası değiştirilebilir — resimlerin görüntülenme süresi ayarlanabilir — resimlere siyah beyaz ve sepya efektleri uygulanabilir — resimler döndürülebilir — oluşturulan proje kaydedilebilir ve tekrar açılabilir — resimler üzerine yazı eklenebilir her resim için farklı yazılar ekleyebilirsiniz — program tanınmış popüler resim dosya türlerini desteklemektedir. Any Video Converter Any Video Converter isminden de anlaşılacağı üzere tüm videoları indirip formatını değiştirmenize yarayan kullanışlı bir program. Program farklı formatlarda video indirebilme imkanı da veriyor. Vimeo her zaman için isteyenlerin yükleme yapmalarına izin vermiştir. PhotoFilmStrip indir Resimleri Video Yapma Programı PhotoFilmStrip programı ile resimlerinizden video oluşturabilirsiniz.

Next

Ücretsiz Video İndirici

video indirme programı

Özellikle pek çok açıdan rahat ve kullanışlı olan bu program, pek çok video formatını da desteklemesi bakımından oldukça güzel. Videoları, Resimleri Müzikli Slayt Yapma Programı ile videolara logo ekleyebilir, altyazı ekleyebilirsiniz. Instagram, Twitter ve diğer sosyal medya platformlarında da durum böyle. Güçlü çizelgeleme özellikleri ve çok kullanışlı bir uzaktan kumanda içerir; bu, indirme işlemlerinizi ve ilerlemelerini internet bağlantılı herhangi bir cihazdan kontrol edebilirsiniz. Savefrom'u kullanarak Youtube videolarını ve müziklerini bedava mp3, mp4 veya diğer formatlarda indirebilirsiniz. Programın ücretsiz ve süresiz olduğu apaçık en büyük avantajı ancak şöyle bir durum var ki, 250gb gibi büyük bir kotanız var ve bu kotayı doldurduğunuzda sizden ücretli versiyona geçmeniz istenmiyor. Download butonuna tıklanması videoların indirilmesi için yeterlidir.

Next