Youtube video indirme uygulaması. www.kaching.com Film/Video İndirme ~ Uğurcan 2019-05-28

Youtube video indirme uygulaması Rating: 8,7/10 248 reviews

Youtube Video Ýndir

youtube video indirme uygulaması

Çünkü yukarıda bahsettiğim platformlardan video indirmek, kullandıkları medya oynatıcısından dolayı biraz zor. Tek tıklama ile veya izlediğiniz videoyu indirme konusunda hiç zorlanmayacaksınız bundan sonra. Dil desteği, arayüz tasarımı ve indirme yapabildiği site çeşitliliği bakımından birbirlerinden ayrılırlar. TubeMate, dahili medya oynatıcısı üzerinden izleyebildiğiniz videoları farklı çözünürlüklerde kaydetmenize imkan tanırken Mp3 formatına da dönüştürebilmektedir. Bilgisayarınıza hiçbir program kurmuyorsunuz, sadece izlediğiniz videonun linkini kopyalayıp bu sitelerde yer alan kutuya yapıştırıp indir download diyorsunuz. Ayrıca burada listelemedim ama sadece vimeo'dan video indiren programlar da var.

Next

YouTube Video İndir İndir

youtube video indirme uygulaması

Programı indirdikten sonra arama kısmına istediğiniz kelimeleri yazmanız yeterlidir. Almış olduğum teknolojik ürünlerin tanıtımını yaparak kişi ya da kişilere yol göstermek. Bir windows uygulaması olan youtube downloader, direkt olarak video bağlantısını girdiğinizde veya panodaki linki kullandığınızda indirme yapabilme kabiliyetine sahip. Kısa bir taramadan sonra mp3 ve video indirme linkini veriyor. Hepimizin zaman zaman bir mp3 e veya video ya ihtiyacı olabiliyor. Bu tarz sitelerde çalışma prensibi aynı olmakla birlikte aralarında bazı farklılıklar vardır ve hangi sitelerden indirme yapabildikleri farklılık gösterir. İndirilen videoların kalitesinin belirlenebilmesi dışında boyutlarının görülebilir olması, videoların hızlı bir ön izlemesinin yapılması, seçilen videonun yakındaki kişilerle internet bağlantısına ihtiyaç duyulmadan paylaşılabilmesi uygulamanın öne çıkan özellikleri arasında.

Next

YouTube MP3 İndirme Uygulaması

youtube video indirme uygulaması

Bildiklerini öğreten, bilmediklerini öğrenen ve her daim eleştiriye açık. İşte artık bu programla arama derdine son. Nasıl kurulum yapacağınıza ilişkin sayfasında fotoğraflı anlatım yapmışlar. Aynı anda birden fazla video indirmenizi mümkün kılan program indirme işlemlerinizi durdurarak kaldığınız yerden devam etmenize de izin vermektedir. Safari kullanıcılarının yakından tanıdığı bir uygulama olan youtube5, tarayıcıya entegre çalışmakta ve asıl youtube oynatıcısının yerini alarak kullanıcıya daha işlevsel özellikler tanımakta. Internet explorer tarayıcısı ile entegre çalışan bu uygulama, sağ klik menüsünde yer almakta ve tıkla indir şeklinde olanak sunmakta. YouTube uygulamasından farklı birçok özelliği bulunuyor.

Next

mp3 indirme, video indirme programı

youtube video indirme uygulaması

Programa bünyesinde bulunan site listesinden istediğiniz kelimelere uygun olan video ve mp3 leri size listeleyecektir. Popüler video sitelerinin çoğunda çalışır. Ama şaşırtıcıdır ki, videoların kullanım hakkını elinde bulunduran kanallar bu yönetimi değerlendirmiyorlar. Özellikle bir mekan işletiyorsanız mekanınıza özgü müziklerden oluşan bir çalma listesi hazırlayarak müşterilerinizin keyifli vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz. İnternet Download Manager'ı denediniz mi? Ürünlerin iyi ve kötü yönlerine deyinmek.

Next

www.kaching.com Film/Video İndirme ~ Uğurcan

youtube video indirme uygulaması

Bir ios uygulaması olan tubebox, youtube videolarını iphone veya ipad cihazınıza indirebilme imkanı sunuyor. İstediklerinizi indirmeden önce linklerinden izleyip dinleyebilirsiniz. Genelde youtube üzerinden indirme yapabilen eklentiler mevcuttur. Fakat Audials Music Tube uygulaması sayesinde kendi video ve müzik arşivinizi kolay bir şekilde hazırlayarak telefonunuza indirebilirsiniz. YouTube videolarını indirmek için YouTube Red üyeliğinin olması gerekliliğini ortadan kaldıran YouTube Go uygulaması, internet bağlantısı hızlı olmayan ülkedeki kullanıcıların YouTube içeriklerini sorunsuzca izleyebilmesi için yapılmış.

Next

Youtube Video Ýndir

youtube video indirme uygulaması

Kısa bir sürede videoyu tarayıp tanımlarlar, daha sonra size videonun kalitesi ve formatına göre indirme linklerini sıralarlar. Rate this post Audials Music Tube Ücretsiz olarak müzik dinlemek isteyenlerin vazgeçilmez adresi olan Youtube video platformu üzerinden internet olmadan müzik ve video izlemek Audials Music Tube ile oldukça kolay. Youtube ve Dailymotion üzerinden Iphone ve Ipad'inize indirme yapabilirsiniz. O zaman site site gezip nereden indirebilirim diye aramaya başlıyoruz. Program 30 günlük deneme sürümü ile kurulur. Bir internet uygulaması olmasının yanı sıra tarayıcı eklentisi olarak da kullanılabiliyor. Program özel yazılımdır, hiç bir yerde bulamayacağınız fazla yer kaplamayan türkçe arayüze sahip şık bir programdır.

Next

Youtube'dan Eniyi Müzik ve Video İndirme Uygulaması

youtube video indirme uygulaması

Maalesef bizim ülkemizden çıkmasını istesem de bu tarz ilginç video ve sosyal paylaşım sitelerini son dönemlerde ruslar ele geçirmiş durumda. İndirme düğmesine bastıktan sonra programın arayüzü üzerine bağlantı eklenir ve böylelikle videoları istediğiniz gibi bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Diğerlerinden farklı olarak, video format ve kalitesini seçme imkanı sunmuyor. Fazla işlem ve butonlarla sizi yormadan çalışan YouTube Download, her düzey kullanıcı tarafından kullanılabilecek işlevsel bir program. Youtube kanal sahiplerinin dikkat etmesi gereken unsurların yer aldığı videolar hazırlayan bir video paylaşım platformu.

Next

Video Siteleri ve Sosyal Ağlardan Video İndirme Uygulaması ! Android Mobil

youtube video indirme uygulaması

Özellikle mobil kullanıcılar için müzik dinlerken ekranın açık kalması gerekiyor ve başka bir uygulama kullanılamıyor. Format dönüştürme özelliği de mevcut. TubeMate Videoder ilk bakışta minimal tasarımıyla dikkat çekiyor. Youtube'da izlediğiniz videoları mp3 olarak indirebilmenizi sağlıyor. İnternetten dosya indirme programı kullanarak video indirme Bu tarz programlar internetten yapacağınız dosya indirme işlemlerini yönetmek ve hızını arttırmak için kullanılır.

Next

İnternetten Video İndirme Yöntemleri

youtube video indirme uygulaması

Ama siz de benim gibi bilgisayarıma indirip canım istediğim zaman, kesintisiz bir şekilde, rahat rahat izlemek istiyorum diyorsanız youtube, dailymotion, vk, mail. Özel Çalma Listeleri, Yapay Zekalı Müzik Haritası, Keşfet Bölümüyle Eksiksiz! Türkçe desteğine sahip programın ayarlarından inidirilen dosyaların kaydedileceği yeri ayarlayabilmeniz mümkündür. Bilgisayar uygulamalarının Nasıl Kullanılacağını Anlatan videolar. Videonun kalitesini ve formatını belirleyebiliyorsunuz. Video Downloader, Google , Firefox ve Internet Explorer üzerinde izlediğiniz videoları bilgisayarınıza indirmenize olanak tanıyan kullanışlı ve ücretsiz bir eklentidir.

Next